• No products in the cart.
View Cart
Subtotal: 0,00 

Kodėl verta rinktis FatBike?

Esant tokiais dideliai dviračių pasiūlai, šiandien gali būti sunku išsirinkti kokį dviratį pirkti. Visko gali būti, kad į jūsų akiratį nepateko vienas išskirtinis dviračio tipas – „fat bike“ arba storas dviratis.

Pasirinkę šį dviratį, į važinėjimą pažvelgsite visiškai kitu kampu, fat dviračio galimybės žymiai didesnės lyginant su bet kuriuo kitu dviračiu rinkoje. 

Jeigu patinka važinėti bekelėmis ir ieškote naujo dviračio, arba tiesiog norite papildyti savo kolekciją, pateikiame jums 4 priežastis, kodėl į savo paiešką turėtumėte įsitraukti ir „fat bike“.

1.Važiuosite ten, kur normalus dviratis jūsų nenuveš 

Storos padangos ant šio dviračio nėra vien tik pasirodyti, nors pravažiavus gatve abejingų nelieka, iš tiesų plačios padangos jus nuveš ten, kur įprasti dviračiai važiuoti nesugebėtų. 

Lietus, sniegas, žvyras ar asfaltas, stambus protektorius saugiai įsikabins į paviršius ir saugiai nuveš jus ten kur reikia, šiam dviračiui tiesiog nėra netinkamo paviršiaus. 

Važiavimas kalnų dviračio trasoje vėjuotu oru gali kelti nemažai iššūkiu, kurių išvengsite su storu dviračiu, dėl plačių padangų, sukibimas su paviršiumi tampa žymiai patikimesnis.

Blogos oro sąlygos dviračių sezono nesustabdys, atėjus rudeniui ir artėjant žiemai, jūs tesite smagius pasivažinėjimus, standartinius dviračius paprastai saugiai padedame sausai žiemoti. Žinoma, tik nepamirškite tinkamos aprangos sau, važiavimui per lietų ar sniegą reikia priprasti.

2. Galite važiuoti paplūdimiu

Plačių padangų pranašumas – važiavimas biriais pavirčiais. Dėl didelio paviršiaus padengimo ploto, padangos lengvai rieda nestabiliais paviršiais, todėl važiuoti paplūdimiu ar sniegu galėsite be didesnio vargo. 

3. Patogumas

Storos padangos nereikalauja didelio slėgio, paprastai 1Bar – 0.6Bar, o kartais ir dar mažiau.

Esant tokiam mažam slėgiui, padangos tampa ir dviračio amortizacija, dėl šios priežasties „fat bike“ dažnai gali būti be papildomų šakės, ar rėmo amortizatorių, o tai suteikia važiavimui įpatingo komforto.

4. Pigesnė priežiūra

Nors „fat bike“ gali kainuoti brangiau nei įprastas dviratis, dėl jo paprastos komplektacijos dviračio priežiūra yra daug pigesnė. Paprastai stori dviračiai kompletuojami su 1 ar 7 pavarom todėl priežiūra yra minimali. 

5. Fitnesas

„Fat bike“ yra ne tik labai smagus dviratis pasivažinėjimui. Pasirinkite miško keliukus, sniegą, ar smėlį ir storas dviratis taps tikru sporto instrumentu. 

6. Smagu

Tiesiog – „fat bike“ yra smagus dviratis tinkantis tiek pramogai, tiek sportui, o kad važiavimas taptų dar smagesnis, rinkitės elektrinę dviračio versiją. Daugiau apie elektrinį sotrą dviratį galite paskaityti čia.

Ankstesnį Postą

Kodėl elektrinis „fat bike“ dviratis?

Sekantis

Prasideda “FAT” dviračių sezonas

Pažymėkite į viršų