Shopping cart

Close

No products in the cart.

FATRIDE.lt siūlo bekontakčio serviso paslaugas: pilnas dviračio aptarnavimas, remontas, baterijos perrinkimas ar remontas. Būkite pasirengę pateikti kuo išsamesnę informaciją apie problemą, įskaitant dviračio modelį. Kuo daugiau informacijos galėsite pateikti, tuo greičiau mūsų komanda galės pasiūlyti sprendimą.
Telefonas

+370 677 112 21

elektroninis paštas
Darbo valandos
  • Pirm.-Penkt.09:00 - 18:00

  • Šeštadienis10:00-16:00

  • SekmadienisUždaryta

Dažniausiai užduodami klausimai

Mes išrinkome dažniausiai užduodamus klausimus ir pateikiame juos čia

FATRIDE.lt teikia bekontakčio aptarnavimo paslaugą naudojantis kurjerio paslaugomis. Dviratį ar detalę galite remontuoti neįšeidami iš namų. Bekontakčio serviso paslaugos įkainis įšauga iki 20Eur priklausomai nuo remontuojamo objekto. 

Bekontaktis servisas tai paslauga, kuomet dviračio nereikia vežti į dirbtuves. Užsakius paslaugą, pas Jus atvyks kurjeris kuris saugiai pristatys Jūsų dviratį į mūsų dirbtuves. Atlikus dviračio aptarnavimą šis bus Jums pristatytas tokiu pačiu būdu. Jūsų dviratį galėsime sutvarkyti neatsižvelgiant kokiame Lietuvos kampe būtumėte.

Dviračių remontas dažnai yra sezoniškas ir paprastai veikia tose vietuose kur daugiausiai jais važinėjama. Jeigu gyvenate vietovėje kur dviračio remonto apskritai nėra, susiduriate su problema, kuomet dviratį reikia gabenti į kitą miestą. Kita problema – elektrinių dviračių remonto prieinamumas. Elektriniai dviračiai ir paspirtukai yra pakankamai nauja transporto priemonė, daugelis dar to nesupranta, bet ši priemonė reikalauja ypatingos priežiūros. Dirbtuvių kurios remontuoja elektrinius dviračius dar nėra labai daug, ypač jei gyvenate toliau nuo didmiesčių. Bekontaktis dviračių servisas puikiai išsprendžia šią problemą.

Dažnos dviračių dirbtuvės vengia remontuoti kiniškus dviračius, FATRIDE.lt servisas mielai priims ir sutvarkys Jūsų dviratį. Turime atsarginių dalių kiniškiems dviračiams bei nestandartinio tipo FAT BIKE tipo dviračiams. FATRIDE.lt servisas remontuoja ne tik FATBIKE elektrinius dviračius, bet ir standartinius hub ar mid drive tipo dviračius bei paspirtukus ir kitas elektrines TP. Susisiekite jei turite klausimų, padėsime į juos atsakyti.

Taip. Remontui suteikiama 1 mėnėsio garantiją, galimama brokui ištaisyti. Atsarginių dalių garantiją nustato gamintojas. Jei pasitaikė aptarnavimo brokas, už kurjerio paslaugas mokėti nereikės, dviratį priimsi ir ištaisysime broką. 

Jei dėl kažkokių priežasčių dviračio remontas neįmanomas, mokėti už grąžinimą nereikės, kainuos tik apžiūros mokęstis. Dėl visų reikalingų dalių keitimo tariamės su klientu.

Back to Top