Shopping cart

Close

No products in the cart.

Prasideda “FAT” dviračių sezonas

By
20 rugsėjo, 2021

Sezoniškumas

“Nėra blogo oro, yra netinkamas dviratis” tokiu šūkiu startavo nauja elektrinių “fat” dviračių parduotuvė Lietuvoje. “Kažkam dviračių sezonas baigėsi, o kažkam jis dar tik prasideda. Norime įvesti naują madą, kad dviračiais galima važinėti ištisus metus, ne tik tada kai saulytė pašviečia” teigia parduotuvės fatride.lt įkūrėjai.

Universalus dviratis

Fat bike nėra tik dar vienas trendas, šie dviračiai buvo sukurti jau 1900 m Aliaskoje ir plačių padangų paskirtis buvo prisitaikyti prie atšiaurių sąlygų. Fatride.lt e-parduotuvėje rasite elektrinius dviračius kiekvienam. Sulankstomi, kompaktiški, viso rėmo amortizacijos ar standartinio rėmo dviračiai vežios jus ištisus metus, nepriklausomai nuo to ar kieme sninga, lyja ar šviečia saulė. Nors ir dviratis gali pakęsti atšiauriausias sąlygas, reikia nepamiršti, kad dviratį visgi vairuoja žmogus, tad reikėtų pasirūpinti tinkama apranga. Fatride.lt siūlo ne tik dviračius, bet ir šaltam orui reikalingą atributiką – specialias dviračio pirštines, veido bei galvos apdangalus.  

Kodėl elektriniai “fat bike”

Pastaraisiais metais elektrinis transportas labai išpopuliarėjo, vietoje automobilio žmonės vis dažniau rinkosi elektrinį paspirtuką ar dviratį. Deja, dėl pakankamai šaltų lietuviškų žiemų, dvirates transporto priemones tenka padėti sausai į garažą ar rūsį. Pasirinkę elektrinį “fat bike” sniego lauksite su nekantrumu. Šių dviračių pravažumas labai geras dėl plačių padangų, tad smagiai važiuosite ne tik sniegu, bet ir smėliu, žvyru ar bekele. 

Kai kas pasakys, kad plačios padangos didina pasipriešinimą, todėl dviračiu sunkiau važiuoti. Nors “fat bike” nėra lenktyninis dviratis, tačiau su  1000w 48V variklio pagalba be vargo įveiksite bet kokius paviršius. 

 

Back to Top