• No products in the cart.
View Cart
Subtotal: 0,00 

Kodėl elektrinis „fat bike“ dviratis?

Džiaugiamės, kad klausiate. Pastaruoju metu, stori dviračiai arba „fat bike“ vis dažniau sutinkami gatvėse, šie aktyviai bando užimti savo vietą dviračių rinkoje. Storuose dviračiuose galima įžvelgti daug privalumų, ar tai būtų bekelės trasos, ar miesto keliai, „fat bike“ yra universalus dviratis  su kuriuo nuvyksite reikiamą tašką ar g. Dabar įdėkite elektrinį variklį ir gausite dviratį kuris iš esmės keičia kasdieninio keliavimo įpročius. 

Sukurtas visiems, ne tik profesionaliems dviratininkams

Kai kalbama apie apie dviračius, dažniausiai visi įsivaizduojame super plono rėmo dviratį su 5cm pločio ratais ir minimaliais priedais. Storas dviratis aprūpintas elektriniu varikliu skirtas ne tik linksmybėms, bet ir kasdieniui naudojimui. Prie nemažo ir tvirto rėmo lengvai primontuosite bagažines ir laikiklius savo krepšiams, o elektros pagalba su visa manta keliausite be didesnio vargo. 26 colių ratai per dideli, dažniau mėgstate pasiimti savo storą dviratį kartu automobilyje? Rinkitės sulankstomą „fat bike“. Tie patys bekelės malonumai, tačiau sutalpinti į kompaktiškesnį perlenkiamą rėmą, aprūpintą 20 colių ratais. 

Atrodo kietai, tačiau kodėl plačios padangos?

Dviratis kurio padangos yra bent jau 4 colių pločio, gali vadintis „fat bike“. Šiai dienai galima rasti dviračių ir 4.5, 4.8 ar net 5.0 colių pločio padangomis. Plačios padangos gali būti labai universalios. Reikia važiuoti greitai, šaligatviais ir plentu – pripūskite padangas iki 1 baro ir skriekite su vėju. Reikia sukti iš kelio ar važiuoti neįprastomis sąlygomis, sumažinkite padangų slėgį ir be problemų riedėsite snieguotu, smėliuotu ar bet kokiu kitu nestabiliu paviršiumi. Priešingai nei siauros padangos, „fat bike“ gali važiuoti praktiškai bet kokiu paviršiumi.

Pliusai, minusai

Pradėkime nuo minusų. Jei norite laimėti „Tour de France“ varžybas meskite iš galvos „fat bike“, čia sužibės ašmenų plonumo plentinis dviratis. Ne motorizuotas storas dviratis, su visu jūsų svoriu ir plačiomis padangomis gali būti sunkokas minimui, tai tiek. Elektrinis „fat bike“ visus trūkumus pašalina. Nedaug minusų ir liko, ar ne taip?

Keli dideli pranašumai

  • Važiavimas ištisus metus su elektriniu „fat bike“. Pasibaigus sezonui, neprivalote dviračio pakabinti garaže, vien dėl to, jog kieme prasidėjo puras, lietus ar sniegas. Elektrinis storas dviratis, kaip ir automobilis, yra tinkamas važiuoti visais metų laikais, tik nepamirškite tinkamos aprangos šaltąjam sezonui.
  • „Fat bike“ yra didelis, todėl geriau matomas. Plačios padangos pastebimos iš toli, o tai labai savrbu važiuojant kelyje. Stori dviračiai dažnai būna spalvingi, kas dar labiau pagerina pastebimumą. Būti matomam kelyje, reiškia būti saugiam. Ar ne taip?
  • Pakalbėkime dar kartą apie miestoi plentinius dviračius kurie stūkso per žiemą garaže ir renka dulkes. Komfortas nėra pirmas žodis atėjęs į galvą kai pagalvoji apie važiavimą sienamiesčiu, kuomet savo užpakaliu tenka skaičiuoti duobeles ir akmis kuriais kelias grįstas. Su plačiomis „fat bike“ padangomis tokių problemų neturėsite, važiavimas tikras malonumas, o ir vakare nereikės ledo kompreso nuraminti užpakalinei, savo kūno vietai.
  • Stabilesnis važiavimas. Plačios 4.0 padangos suteikia daugiau stabilumo ant paviršių. Tikriausiai nenorėtumėte važiu0ti motociklu plonomis padangomis, tai kodėl elektrinis dviratis turėtų? Geriausia dalis, kad priešingai nei motociklui ar mopedui, elektriniam dviračiui specialaus vairuotojo pažymėjimo nereikia, juo gali važiuoti bet kur, kur gali važiuoti dviratis.
  • Rinkoje yra skirtingų padangų tipų storam dviračiui, tiek važiavimui plentu, tiek bekele. Poreikiui augant, dviračių padangų gamintojai vis dažniau gręžiasi į „fat bikes“ ir netolimoje ateityje, pasiūloje atsiras dar platesnis asortimentas. Fatbike.lt dviračiai ssumontuoti su universaliomis padangomis tinkančiomis važinėtis ištisus metus, visais paviršiais. Kaip bebūtų, artėjant vasaros sezonui, pasiūlysime jums plentinių padangų, švelniam miesto pasivažinėjimui.
  • Kaip ir standartiniai dviračiai „fat bike“ yra skirtingų rėmų įvairioms situacijoms. FatRide.lt siūlo nuo pilnos amortizacijos kalnų iki sulankstomų miesto elektrinius storus dviračių. 

Ar jis skirtas tau?

Jei skaitėte šį straipsnį, vadinasi domitės elektriniais „fat bike“ ir jei vis dar abejojate susisiekite su mumis, padėsime išssiaiškinti jūsų poreikį ir patarsime. . Galite būti ramūs, įsigiję šį dviratį, atsarginių dalių visada rasite fatride.lt e-parduotuvėje. 

Sekantis

Kodėl verta rinktis FatBike?

Pažymėkite į viršų